X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Důchodové životní pojištění srovnání

Důchodové životní pojištění je stále oblíbenějším finančním produktem, který je navíc podporovaný státem. Důchodové životní pojištění není ničím jiným než kapitálové životní pojištění, které je určeno na zajištění Vašeho pohodlného stáří, ale i ochranu Vás a Vašich blízkých proti nenadálé události.

Hlavní vlastností důchodové pojistky je pojištění pro případ dožití – vyplacení peněz po tom, co dosáhnete určitého věku. Následně je vyplácen důchod po stanovenou dobu nebo ve formě jednorázové částky.

Důchodové životní pojištění kromě toho, že Vaše blízké ochrání v případě úmrtí či jiné nenadálé události (invalidita), tak obsahuje spořící složku, která zajistí, že po dosažení určité doby můžete peníze, které jste naspořily + úroky a zhodnocení + státní podporu (až 1 800 Kč ročně) začít čerpat.

Přemýšlíte-li o zajištění na důchod, vyplňte formulář nahoře. Ozve se Vám naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším odborníkem na důchodové životní pojištění. Srovná a pomůže vám vybrat to nejvhodnější důchodové pojištění pro rok 2012.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Důchodové životní pojištěníPřemýšlíte-li o životním pojištění s možností státního příspěvku vyplňte formulář nahoře. Kontaktuje Vás naše operátorka a sjedná Vám schůzku s naším specialistou na životní pojištění. Ten Vám srovná životní pojistky v ČR pro rok 2017. Zdarma a nezávazně.