Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Generali životní pojištění

Generali životní pojištění

Životní pojištění od Generali je jeden z nejobsáhlejších produktů této pojišťovny. Kromě pojištění majetku (povinné ručení, havarijní pojištění, pojištění staveb) a cestovního pojištění, nabízí i penzijní připojištění a velmi širokou nabídku životních pojistek. Životní pojištění Generali je zaměřeno jak na náhlé nepříznivé události (úraz, smrt či nemoc), tak i na zhodnocování vložených prostředků (investiční a kapitálové životní pojištění). U obou typů platí daňové zvýhodnění od státu.

Investiční životní pojištění je určeno všem klientům od narození po 70 let. Jedná se o komplexní produkt, který chrání před smrtí, úrazy, až 26 nemocemi čininvaliditě. Toto životní pojištění je flexibilní a zdarma je možné provádět úpravy výše plnění či vyplácené částky při náhlé události. Pojištění pokrývá i náklady na hospitalizaci. Investiční složka zase efektivně zhodnocuje vložené prostředky a při překročení určitéo věku si zhodnocené peníze můžete využít.

Investiční životní pojištění od Generali je výhodné životní pojištění, které na českém trhu vyniká některými vlastnostmi, s investiční složkou, kde je klientovi ponechána maximální volnost při výběru investičního fondu. Toto investiční životní pojištění Generali může být sjednáno i na dítě a dokonce na postižené osoby. Nutností je však posouzení odborníka pojišťovny a ošetřujícího klienta. Tím je dosaženo nejlepší možné varianty životního pojištění. Pojištění Future Generali se tedy otevírá i klientům, kteří mohli být jinou pojišťovnou odmítnuti (závažné onemocnění, postižení).

Rodinné životní pojištění umožňuje pojištění celé rodiny (až 8 osob) s možností libovolně přidávat členy během platnosti pojištění. Toto životní pojištění Generali nabízí garanci vrácení až 25% peněz, nedojde-li k žádné pojistné události. Pro více informací o tomto produktu informujte našeho poradce na životní pojištění. Generali k tomuto pojištění dává i různé slevy.


Aktuální nabídka Generali 2017:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Benefit ExtraGeneraliinvestiční životní pojištění--Až pro 8 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.0-70 let. Sleva až 25% z rizikového pojistného.
Úrazové pojišťeníGeneralirizikové životní pojištění--Až pro 8 osob na jednu smlouvu. Bez ohledu na věk.
Skupinové úrazové pojišťeníGeneralirizikové životní pojištění--Vhodné pro zaměstnance firem, žáky mateřských, základních škol a středních škol, členy zájmových kroužků.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
GenioGeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí5% bonus z hodnoty investice na konci pojištění. Změny smluv zdarma.
FutureGeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
BeneFITGeneraliúrazové životní pojištění0nejiž se nenabízíSleva až 35% pro ty, oc nepracují manuálně. Sleva 30% za více pojištěný osob. Vrácení až 25% pojistného, když nedojde k pojistné události.
Clever InvestGeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízíPojistná ochrana již 5. den.
Kapitálové pojištěníGeneralikapitálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Generali LifeGeneraliinvestiční, kapítálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Rizikové životní pojištěníGeneralirizikové životní pojištění0nejiž se nenabízí
Lvíček GeneraliGeneraliinvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Family EXTRAGeneralirizikové životní pojištění--Až pro 5 osob. Rozsáhlé krytí rizika nemocí.Sleva až 30 % z pojistné smlouvy za počet pojištěných osob.


Pár slov již neaktuální nabídce od Generali:

Investiční pojištění Clever Invest a Clever Invest Junior je investiční životní pojištění, které je opět zaměřeno na investování do podílových fondů a je určeno pro děti i dospělé. Pojištění obsahuje: připojištění pro případ smrti způsobené úrazem, připojištění plné invalidity, připojištění závažných onemocnění, připojištění trvalých následků úrazu, denní odškodné za dobu léčení úrazu a pojištění denní dávky při pobytu v nemocnici či v pracovní neschopnosti.

Kapitálové životní pojištění Generali je určeno pro konzervativní investování peněz a krytí rizik. Toto kapitálové životní pojištění je určeno i osobám s horším zdravotním stavem. Věková hranice je 0 až 100 let.

Generali Life je také kapitálové životní pojištění s garantovaným zhodnocením 2,25% ročně. Výhodou tothoto produktu je možnost nepravidelně investovat a čerpat finanční prostředky během platnosti pojištění. Po uplynutí stanoveného věku si může klient vybrat zhodnocené peníze. Možné je pojistit celou rodinu. Životní pojištění sportovního klubu je také možné. Při sjednávání pojištění není nutné vyplňovat zdravotní dotazníky.

Rizikové životní pojištění Generali je typ pojištění, které neobsahuje investiční složku. Plní tedy pouze účel, kvůli kterému životní pojištění vzniklo. Tento typ pojištění se sjednává v případě, kdy klient chce zajistit svoji rodinu v případě svého umrtí či neschopnosti splácet např. hypoteční úvěr.

Pojištění pro případ dožití u Generali je určeno pro ty, kteří se nechtějí pojistit proti smrti či úrazu, ale chtějí po překročení určitého věku vybrat svoje vložené prostředky. Ty jsou zhodnocovány technickým úrokem 2,25% ročně. Výhodou je daňové zvýhodnění a možnost platit měsíčně či čtvrtletně.

Životní pojištění Lvíček je určeno výhradně pro děti ve věku 0 – 13 let. Výhoda, které toto investiční životní pojištění nabízí je možnost nepravidelně spořit. Naspořené peníze je možné vybírat během plnění pojištění. Pokud by pojistník (rodič dítěte) zemřel. Je plnění pojištění v plné výši převedeno na pojišťovnu Generali.

Životní pojištění Generali nabízí i další tři doplňkové produkty: Pojištění úvěru, svatební pojištění či studijní pojištění. Ty jsou převážně určeny pro potomky, kterým chtějí rodiče zajistit jednoduší vstup do manželství či volné prostředky na studia.

Vložte komentář

Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištění Generali


Pojišťovna Generali nabízí širokou škálu produktů zaměřených na pojištění. Životní pojištění Generali, to jsou především investiční pojištění, rizikové pojištění či penzijní připojištění.

Životní pojištění od Generali si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt