Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Flexi životní pojištění diskuze

Flexi životní pojištění

Flexi životní pojištění je nejvýhodnější produkt od Pojišťovny České spořitelny. Flexi za dobu své existence nabídlo zajištění již mnoha rodinám i jednotlivcům a proto bylo po zásluze odměněno oceněními jako Zlatá korunka 2009, Zlatá korunka 2010 a Zlatá korunka 2011. I v roce 2017 je však Flexi velmi oblíbeným produktem.

Životní pojištění Flexi je nejspíš nejoblíbenější životní pojištění u nás. Výhodou je možnost uzavřít si jej pro celou rodinu (až 2 dospělí a 5 dětí). Flexi umožňuje i velmi dynamicky měnit rizika, proti kterým se chcete pojistit. Na výběr jsou následující kombinace:

  • Pojištění smrti následkem úrazu
  • Pojištění denního odškodného za dobu léčení po úrazu
  • Pojištění pracovní neschopnosti z důvodu nemoci
  • Pojištění hospitalizace v nemocnici
  • Pojištění velmi vážných onemocnění (rakovina apod.)
  • Pojištění invalidity s rentou
  • Pojištění zproštění od placení pojistného


Investiční (kapitálová) složka Flexi zhodnocuje vložené peníze minimálním úročením (pokud je vybrán garantovaný fond). Výše zhodnocení však může být i vyšší v závislosti na riziku při využití investičního životního pojištění. Další výhodou je bonus za bezškodný průběh a platnost pojištění již od třetího dne po uzavření smlouvy. Tu můžete sjednat vyplněním formuláře nahoře. Samozřejmostí je daňová úleva až 12 000 Kč ročně.

Životní pojištění Flexi 2017 možná není nejlevnější životní pojištění, je ale rozhodně nejoblíbenější a svoji důvěru zákazníků si již našlo. Pokud máte o tento produkt Pojišťovny české spořitelny zájem, nechte se kontaktovat naším specialistou na životní pojištění vyplněním formuláře.

Zkušenosti a diskuze

Zkušenosti s Flexi jsou u zákazníků velmi dobré a doporučují Flexi dále. Jaká máte zkušenosti s životním pojištěním Flexi Vy? Zapojte se do naši diskuze. Vložte komentář dole.

Ludmila S k Flexi životní pojištění diskuze:

Flexi mám a jsem spokojena. Skvělý osobní přístup...:-)

XXX k Flexi životní pojištění diskuze:

Dobrý den V otázce FLEXI pojištění mám dotaz. Nebudu uvádět jména protože jsem chováním pracovníků České spořitelny rozladěn a uvedené zkušenosti jsou dost osobní. K věci: Manželka měla FLEXI pojištění cca 8 let (verze „5“) v tomto roce jsme se rozhodli v květnu (23.5. 2012) uvedenou smlouvu změnit na verzi „7“ (vyšší pojistné částky atd.). Současně jsem nechal zpracovat pojistky pro sebe a dvě děti, protože se mi uvedený produkt docela zamlouval. Pracovnice spořitelny s námi a manželkou sepsala podklady a řekla, že uvedené smlouvy budou platit od 1.6.2012 a přijdou zhruba do týdne. Do třech týdnů však přišly pouze smlouvy na mě a děti. Na manželku nic nepřišlo tak jsem se rozhodl uvedené paní zavolat, že smlouva nepřišla. Dostalo se mi ujištěni, že smlouva určitě přijde a že máme počkat. Po dalších třech týdnech nám uvedená pracovnice sama zavolala, že smlouva neplatí a že se máme dostavit znovu na pobočku sepsat novou (prý použila špatný formulář). Rozladěni jsme se znovu dostavili na pobočku a vypsali nový formulář (9.7. 2012). Smlouva prý bude ale platit až od 1.8. 2012? Troch jako paradox zni to že jsem již dva měsíce platil navýšenou částku za verzi „7“. Pracovnice nám totiž při sepisování řekla, že máme nechat v bance platit stejným trvalým příkazem jako na starou smlouvu. Abych celou věc uzavřel, dnes se žena vrátila s preventivního vyšetření (2.8. 2012) s oznámením že bude muset prodělat vyšetření a možná následné hospitalizace v nemocnici, doufáme že to nakonec dopadne dobře ... Otázka nakonec, bude nám nová smlouva k ničemu (to přeci není naše chyba) ??? Děkuji za odpověď.

Petra M k Flexi životní pojištění diskuze:

Flexi pojištění již nikdy více. 30 let jsem měla pojištění u České pojišťovny. Bylo bezproblémové. V roce 2011 jsem se nechala přemluvit pojišťovacím poradcem na Flexi pojištění ČS. V únoru jsem utrpěla úraz a již třetí měsíc řeším moji pojistnou událost. Dokumentaci si přehazují jak "horký brambor". Jednání, přístup a vše co se týká Flexi pojištění hodnotím jako nejhorší zkušenost týkající se pojištění. Než takové pojištění, tak raději žádné.

Schořová Romana k Flexi životní pojištění diskuze:

Dobrý den,píši Vám,že s pojištěním Flexi jsme neměli problémy,do té doby než náš syn utrpěl uraz při fotbale.Pojištovna nám nic neproplatí!!!Poslali jsme všechny papíry z rentgenu,od dětské lékařky cely pruběh léčení a stále to pojištovně nestačí.Zkusíme to ještě po třetí a uvidíme,jaké odpovědi se dočkáme od pojištovny.Jinak jsme už smlouvu zrušili,sice musíme zaplatit ještě pojištění jelikož je tam výpovědní lhuta.prostě lidi platte ale nic od nás nežádejte!!!jsem velice zklamaná přístupem od této pojištovny.

němec k Flexi životní pojištění diskuze:

FLEXI ÚPLNĚ NEJHORŠÍ POJIŠTĚNÍ, KTERÉ LZE UZAVŘÍT. SOUHLASÍM S pETROUI A pANÍ sCHOŘOVOU, MÁM PODOBNÉ ZKUŠENOSTI,.

Jana k Flexi životní pojištění diskuze:

Prosím o radu, jak nejlíp a levně pojistit Škodu Fabii 6let starou. Děkuji Juřinová

Honza k Flexi životní pojištění diskuze:

Flexi mám uzavřenou již rok a půl a řešil jsem dvě pijistné plnění s poradcem od Fineum. Nevím zda na to měl nějaký vliv nic méně jak úraz tak pobyt v nemocnici byl od sepsání hlášení pro pojišťovnu jsem měl peníze na účtě a v plné výši dle slouvy. Takže Flexi mohu jen doporučit. Honza

Karel J k Flexi životní pojištění diskuze:

S pojišťovnou FLEXI ČS mám zatím jen negativní zkušenosti. Přítelkyně si na lyžích poranila koleno, kde bylo podezření na utržené vazy. Pojišťovna toto označila dle svých tabulek za "vykloubení kolene", kde doba léčení je max. 28. dni. To, že přítelkyně byla k vůli tomuto úrazu na operaci a celková doba léčení trvala 150 dní, pojišťovna vůbec nebrala v potaz. Takže místo 30. tis. dle smlouvy bylo vyplaceno pouhých 5.600 + 800 za hospitalizaci. To, že doba léčení trvala déle, bylo pojišťovnou označeno za "nemoc", která s úrazem nesouvisí. Což jsem nepochopil, protože před úrazem přítelkyně nikdy žádný zdravotní problém s koleny neměla. Takže to co Vám poradci a pojišťovna naslibuje, absolutně neodpovídá realitě. Pouze od Vás chtějí tahat peníze...

Jarda k Flexi životní pojištění diskuze:

Zdravím všechny...jistě jste si všimli, že v diskuzi převažují záporné zkušenosti. Prostě ti, kteří jsou spokojeni, nemají důvod se někde vypisovat... Abych to trochu naředil...Flexi je baprosto bezproblémová a pokud je dobře nastavená tak jako u mě, s plněním nejsou vůbec žádné problémy. Ti, kdož nejste spokojeni s plněním...vyměňte své poradce, prostě vám to blbě nastavili. A srovnávat Flexi s jakým koliv úrazovým pojištění od České je hloupost, srovnávat se to nedá. Tedy ať nepíšu moc dlouho, mám s celou rodinou Flexi, vše bez problémů, naprostá spokojenost.

Jana K k Flexi životní pojištění diskuze:

Já mám jen špatné zkušenosti, měla jsem pojištění několik let a pak jsem na výletě utrpěla úraz, pojišťovna si našla nějaké kličky a nakonec mi nic nezaplatila. Vůbec nedoporučuji. Odešla jsem ke Kooperativě a s ní mám jen dobré zkušenosti.

Miloš Michalov k Flexi životní pojištění diskuze:

Dobrý den, pojištění Flexi je dobře nastavený produkt, se kterým jsem byl několik let velice spokojený. Pojištění úrazu (denního odškodného), kvůli kterému jsem tento produkt zřizoval, mi však pojišťovna jednostranně zrušila, protože má asi pocit, že jsem moc rizikový klient. Měl jsem několik škodných událostí (úrazů) a u toho posledního se pojišťovna velice "cukala" s vyplacením odškodného a vymýšlela si body, které jsem ve smlouvě vůbec neměl. Nakonec jsem je "uargumentoval", ale část smlouvy mi vypověděli. Takže, pokud budete pořádně platit a nebudete nic plnit, budete s pojištěním velice spokojeni :-) V opačném případě Vám můžou smlouvu ukončit nebo změnit. Takže jako všechny ostatní pojišťovny...


Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištění Flexi


Flexi je jedním z nejoblíbenějších produktů životního pojištění na trhu. Staňte se i Vy spokojeným zákazníkem při sjednání přes náš kontaktní formulář nahoře.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt