X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Pojištění dětí se spořením

Dětské životní pojištění

Pojištění dětí je finanční produkt, který je maximálně doporučovaný odborníky. Již od raného věku je dítě vystaveno mnoha rizikům, především úrazům, a je tedy proto dobré mít sjednané dětské pojištění.

Nejčastějším produktem, kterým své ratolesti rodičové pojistí, je úrazové pojištění dětí. Funguje to jednoduše. Dítě se zraní při hraní či sportu a rodičům je vyplacena dávka, kterou mohou použít na léčení svého dítěte.

Pojištění dětí však může sahat i dále. Některá životní pojištění dětí zaručují, že v případě úmrtí jednoho z rodičů je také dítěti vyplacena pojistka. Vaše dítě tak chráníte i v případě, že se o něj nebudete moci postarat. Dětské pojištění však mnohdy kryje i závažné onemocnění.ProduktPojišťovnaMěsíční pojistnéTyp životního pojištěníÚrokPříspěvek od státu ročněPopis
Pastelka – dětské pojištěníAllianz-investiční životní pojištěníflexibilníanoUrčeno pro děti. Pojištění až pro 4 děti najednou
ŠtístkoČPP-investiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištěbní pro děti. Spořící a riziková část.
FORTÍKČSOBrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Dětské životní pojištění BroučekKB-investiční životní pojištění0,8 %ano
Program ŽabkaKooperativa-investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci a finančně zajišťuje.
Úrazové pojištění dětíKooperativa-úrazové životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
Úrazové pojištění dětíKooperativa-rizikové životní pojištění-anoPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.
FLEXI životní pojištění JUNIORPojišťovna České spořitelny-investiční životní pojištění0 %anoPojištění pro děti. Kryje 30 diagnóz. Výběr zhodnocených peněz v 19 letech dítěte.
MOTÝLEKUniqa-investiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.


Již nenabízená dětská životní pojištění:

Produkt Pojišťovna Měsíčnní pojistné Typ životního pojištění Úrok Příspěvěk od státu ročně
Dětské živ.pojištění Garant Junior Amcico - investiční životní pojištění 2,4 % ano
Dětské živ.pojištění Invest Junior Amcico - investiční životní pojištění flexibilní ano
Junior Plus ING - investiční životní pojištění flexibilní ano
Junior Top ING - investiční životní pojištění flexibilní ano
Dětské živ.pojištění Sluníčko Plus Česká pojišťovna - investiční životní pojištění flexibilní ano
Lvíček Generali - investiční životní pojištění flexibilní ano
Nedílnou součástí tohoto produktu je možnost střádat svým potomkům peníze pro hladší vstup do života – pojištění dětí se spořením. Peníze mohou být použity na studia, svatbu či osamostatnění se. Tato pojištění se nazývají investiční a kapitálová životní pojištění pro děti. Jedná se o komplexní produkty podporované státem (roční příspěvek od státu) a je tedy vhodné se poradit s profesionálem na dětské pojištění.


Diskuze a zkušenosti


Monika Brázdová k Pojištění dětí se spořením:
Dobrý den,ráda bych pořídila synovi 3,5 let urazové pojistění se spořením,mam ale dotaz,muže mi na toto spoření sáhnout exekutor?Děkuji Brázdová

Václav Papoušek k Pojištění dětí se spořením:
Dobrý den, to je zapeklitá otázka, kterou bych spíše směřoval přímo na specialistu. Kontaktuje Vás, když vyplníte formulář nahoře.

Jiřina Faryová k Pojištění dětí se spořením:
Dobrý den, narodil se mi vnouček a nevím jaké pro něho vybrat pojištění se spořením. Každý slibuje, že je nejlepší, mě to přijde skoro na stejno. Prosím poraďte. Děkuji Jiřina F.

Eva Fricová k Pojištění dětí se spořením:
dobry den chci vnoučkovi založit urazove pojisteni se sporenim vnouckovi bude v červnu 7 let poradite mi? dekuji s pozdravem Eva Fricová

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění dětí se spořením


V České republice pojištění dítěte se spořením nabízí všechny velké pojišťovny. Pokud sháníte srovnání a nevíte, které dětské pojištění je to pravé pro Vašeho potomka, vyplňte náš formulář a nechte si pojištění srovnat profesionálem. Náš specialista se s Vámi rád sejde a pojištění s Vámi vybere.