X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění

Investiční životní pojištění je běžné rizikové životní pojištění, které však kromě pojistné části (peníze, které vkládáte na pokrytí rizik) obsahuje i část investiční. Peníze jsou obvykle investovány do podílových fondů. Podobných, které používá penzijní připojištění.

V dnešní době je možnost spojit dva produkty – rizikové životní pojištění (pojištění úrazů, smrti, invalidity apod.) a investování do podílových fondů, velice oblíbené. Investiční životní pojištění je jakýmsi kompromisem mezi pokrytím rizik a investováním.

Klient si u svého investičního životního pojištění vybere do jakého fondu nebo více fondů se bude část peněz vkládat, podle toho, jak velký výnos a riziko chce podstoupit. Během spoření je pak možné investiční strategii upravovat. Obvyklá praxe je potom ta, že při dosažení nějakého věku u klienta např. 70 let jsou naspořené peníze klientovi vyplacenyczech family a on je tak lépe zajištěn na důchod.

Pozor Pozor: Některá IŽP nechrání před následky po mozkové mrtvici či infarktu. Stalo se, že klient zůstal upoután na lůžko po mozkové příhodě a pojistné plnění neproběhlo. Vždy si zjistěte, jaká rizika dané investiční životní pojištění kryje!

Díky tomu, že jsou investované peníze vkládány během doby platnosti pojištění, rizika spojená s recesí či útlumu ekonomiky jsou efektivně pokryta. Investiční životní pojištění je vhodné pro klienty, kteří chtějí mít větší kontrolu nad svými penězi a nebojí se investovat. Délka trvání životního pojištění se doporučuje alespoň na 10 let. Druhým významným druhem životní pojistky je kapitálové životní pojištění.

Obrovskou výhodou u IŽP je podpora státem. Ta je zajištěna jako daňové zvýhodnění. Životní pojištění si můžete odepsat z daní. Sníží se Váš daňový základ a vy zaplatíte méně na daních.


Oblíbená investiční životní pojištění


Investiční životní pojištění Evoluce od ČPP

Investiční životní pojištění Evoluce od ČPP je oblíbeným produktem pojišťovny ČPP. Pokud si chcete pojištění Evoluci sjednat, kontaktujte přímo ČPP nebo si nechte srovnat životní pojištění od nás. Operátor se Vám ozve s možností sjednat si schůzku s naším specialistou na investiční životní pojištění.


Investiční životní pojištění od Generali

Pojišťovna Generali nabízí velmi oblíbené životní pojištění. Seznamte se s nabídkou zde: Generali životní pojišťění.


Investiční životní pojištění KB Vital Invest

Pojišťovna Komerční banky nabízí investiční životní pojištění, jenž je velmi žádané. Jedná se o produkt Vital Invest.


Investiční životní pojištění Allianz Mercury

Investiční životní pojištění Allianz Mercury se dnes již nenabízí. Jednalo se o IŽP od Allianz a finanční poradenské společnosti OVB.


Investiční životní pojištění ING

Investiční životní pojištění Rytmus od Allianz


Diskuze a zkušenosti


MILAN k Investiční životní pojištění:
investice vaši pojištovny jsou male jelikoš mam špatne spominky na inves-poj,tak jim nevěřim je to jen lež a klamani obyčejnych lidí jak na nich vydělat ,ne aby vydělali obyčejní lide nemají žadny narok na vydělek ktery vy vydělate.date jen co musíte i kdyby ste vydělali tak lidem date jen to co si uspořili ,čekam na odpověd .dekuji.

Petra Ostrovská k Investiční životní pojištění:
investiční živ. pojištění

anonym k Investiční životní pojištění:
Dlouho jsem hledal a nenacházel nejvýhodnější životní pojištění a nakonec jsem nalezl - malá pojišťovna jménem Maxima. Nenabízejí sice investiční životní pojištění, ale jsou skvělí

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

IŽP


Investiční životní pojištění neboli IŽP je nejoblíbenější formou životního pojištění u nás. Kombinuje pokrytí rizik a spoření. Na konci platnosti pojistky se naspořené peníze klientovi vyplatí. Pokud máte zájem o objednání nebo radu ohledně investičního životního pojištění či chcete pomoci vybrat ten nejvhodnější produkt pro Vás, vyplňte formulář nahoře a my se Vám ozveme.