X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Kooperativa životní pojištění

Kooperativa životní pojištění

Životní pojištění Kooperativa je stěžejním finančním produktem pojišťovny Kooperativa. Ta mimo životní pojištění nabízí i cestovní pojištění, pojištění vozidel, pojištění majetku, pojištění zaměstnanců firem a podnikatelů a další produkty. Velkou výhodou, které pojišťovna Kooperativa nabízí je životní pojištění online. My však doporučujeme se nejdříve o vybraném produktu pobavit s poradcem na životní pojištění.

Kooperativa dává důraz na spoření. Nabízí možnost pojistit celou rodinu na jednu smlouvu. Pokud z životního pojištění nebude po celo dobu čerpáno, na konci je vyplacen bezškodní bonus. Peníze jsou zhodnocovány v podílových fondech.

Pokud hledáte kapitálové životní pojištění od Kooperativy, můžete zvážit produkt, který zajišťuje důchod. Výhodou je zhodnocení peněz. Na konci platnosti smlouvy je klientovi vyplacen bonus z pojistné částky. V jedné smlouvě mohou být zahrnuty až tři děti.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
PERSPEKTIVAKooperativainvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojistí pro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik.
Program ŽabkaKooperativainvestiční životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci a finančně zajišťuje.
Rizikové (úrazové) pojištěníKooperativarizikové životní pojištěníPokrývá smrt, trvalé následky úrazu, vážná onemocnění, invalidita III. stupně.
BEST DOCTORSKooperativarizikové životní pojištěníZajistí nadstadartní péči v nejlepších zařízeních v ČR.K dispozici je i asistenční služba MediCompas.
Úrazové pojištění dětíKooperativaúrazové životní pojištění-anoPojištění pro děti chránící proti úrazu, nemoci.
Životní pojištění NA PŘÁNÍKooperativainvestiční životní pojištění-anoPro případy smrti, úrazu, nemoci i dalších rizik. Možnost spořit na stáří.
Úrazové pojištění dětíKooperativarizikové životní pojištění-anoPomůže hradit poúrazovou léčbu dítěte, případně další komfortní život dítěte s poúrazovým postižením.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Zajistění důchodu HarmonieKooperativakapitálové životní pojištění2,4 %ano
Kapitálové živ.pojištění HarmonieKooperativakapitálové životní pojištění2,4 %ano
RubikonKooperativarizikové životní pojištění-ne
RENTA PROFIKooperativainvestiční životní pojištění1,7 %anoPojištění pro děti, které finančně zajišťuje.


Životní pojištění Kooperativa se vyznačuje především svojí přehledností a jednoduchostí. Kooperativa nehýří různými typy pojištění, nabízí to, co lidé opravdu potřebují. Dalším produktem, který životko nabízí je rizikové životní pojištění. Jedná se o tzv. rizikovou životní pojistku, která zabezpečí Vaši rodinu v případě Vaší neschopnosti ji živit. I tento produkt je možné si sjednat on-line.

Dětské životní pojištění je určeno dětem. Pokud chcete zajistit jejich bezpečnost a prosperitu, můžete Vaše dítě pojistit touto pojistkou. Jedná se o investiční životní pojištění s důrazem na zajištění dítěte při studiu, v případě úrazů a nemocí, při plánování svatby či hledání vlastního bydlení.


Diskuze a zkušenosti


Rudolf kubica k Kooperativa životní pojištění:
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jakým zpusobem docílím toho abyste mi poslali výpis z učtu mého životního pojištění na které mi přspívá zaměstnavatel již 12 let. Za tu dobu nepřišel výpis ani jednou ač u jiných pojištoven je posílat výpis jednou ročně dobrým zvykem. Děkuji za odpověd. Kubica Rudolf

Václav Papoušek k Kooperativa životní pojištění:
Dobrý den pane Kubica. Tento dotaz prosím směřujte na infolinku: 957 105 105

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Kooperativy


Pojišťovna Kooperativa nabízí širokou škálu produktů zaměřených na životní pojištění. Životní pojištění od Kooperativy, to jsou investiční životní pojištění , kapitálové životní pojištění a rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od Kooperativysi můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.