X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Uniqa životní pojištění

Uniqa životní pojištění

Pojišťovna Uniqa je známá instituce působící již dlouho na českém trhu. Uniqa kromě životního pojištění nabízí i havarijní pojištění, pojištění majetku, úrazové pojištění, cestovní pojištění a zdravotní pojištění. Kromě osob nabízí i pojištění firem a podnikatelů.

Životní pojištění Uniqa můžeme rozdělit do několika hlavních částí. Nabízí klasické životní pojištění (rizikové, kapitálové a investiční). To chrání před smrtí, nabízí daňové úlevy a po dosažení určitého věku si může pojištěnec peníze vybrat a využít je ve stáří.

Kapitálové životní pojištění je u pojišťovny Uniqa také zastoupeno. Kromě krytí smrti nabízí možnost připojištění i závažných nemocí. Pro sjednání životního pojištění klient nemusí vyplňovat zdravotní dotazník. Toto životní pojištění nabízí i velkou míru flexibility. Klient může libovolně upravovat podíl spořící a pojistné složky a měnit měsíční splátku.

Dětské životní pojištění je určeno pro děti do 18 let nebo prarodiče. Může se jednat buď o investiční životní pojištění nebo kapitálové. Vše záleží na rozhodnutí rodičů. Při sjednání tohoto pojištění může produkt trvat až do 26 let pojištěnce.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
MOTÝLEKuniqainvestiční životní pojištění-anoPojištění pro děti a mládež ve věku do 26 let. Chrání proti trvalým následkům a nemocemi. Má investiční složku.
Rizikové životní pojištění s dividendouuniqainvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění pro 2 dospělé a neomezený počet dětí.
Skupinové životní pojištění uniqainvestiční životní pojištění-anoPro stabilizaci a motivaci zaměstnanců.Neplatí se z něj sociální a zdravotní pojištění.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
AKORDuniqakapitálové životní pojištění-ano
Garant Fixuniqainvestiční životní pojištění-ano
Finance Lifeuniqainvestiční životní pojištění-anoChrání proti úrazům a jiným rizikům a obsahuje spořící složku.
T20uniqakapitálové životní pojištění-ano
Životní a úrazové pojištěníuniqakapitálové životní pojištění-ano
Pojištění pravidelných výdajůuniqarizikové životní pojištěníflexibilníanoChrní před ztrátou zaměstnání a výpadků příjmů. Pouze pro klienty O2.Již nenabízené produkty:

Životní pojištění Garant Fix je mimořádně zajímavý produkt, který nabízí velmi atraktivní zhodnocení jednorázově vložených volných prostředků. V období 16.4.2012 až 30.4.2012 nabízí životní pojištění zhodnocení 4,02% ročně. Pokud máte zájem o tuto jedinečnou investici. Vyplňte formulář nahoře. Minimální vklad je 25 000 Kč.

Uniqa nabízí i investiční životní pojištění (Finance Life a InvestPlan ve spolupráci s Raiffeisen bank), zajímavé rizikové životní pojištění s dividendou, skupinové životní pojištění, kapitálové životní pojištění či úrazové životní pojištění bez spořící složky.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Uniqa


Pojišťovna Uniqa je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v ČR. Uniqa zákazníkům nabízí možnost výběru z mnoha investičních fondů.

Životní pojištění od pojišťovny Uniqa si můžete sjednat či porovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.