X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Česká pojišťovna životní pojištění

Česká pojišťovna životní pojištění

Česká pojišťovna je instituce operujícím na českém trhu dlouhou dobu a podle toho nabízí i široký počet pojistných produktů. Životních pojištění od ČP je hned několik druhů, takže je vhodné kontaktovat našeho brokera na životní pojištění, který Vám pomůže.

Životní pojištění od ČP je pojištění, které většinou umožňuje pojištění celé rodiny v jedné smlouvě. Životní pojištění pokrývá závažná onemocnění, úrazy a jiné nepříznivé události. Pokud nebudete moci životní pojištění splácet, Česká pojišťovna převezme na krátkou dobu Vaši povinnost jej platit (platí jen u některých produktů - nutná konzultace).


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Můj životČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz, boj s nemocí a stáří. Možnost pojištění celé rodinyPojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy.
Manažer 2014Česká pojišťovnarizikové životní pojištění-Vhodné pro vaše klíčové zaměstnance. Majitelem pojištění je firma (2 - 10 let).
Pieta 2014Česká pojišťovnainvestiční životní pojištěníanoPojištění pohřbu. Šetří pozůstalým starosti s vypravením pohřbu.
Úrazové pojištěníČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje úraz jednotlivce i celé rodiny. ochrana po celém světě. Vhodné i pro sportovce. Pro děti i dospělé.
Penzijní plánČeská pojišťovnapenzijní spoření (III. pilíř)-anoDůchodové a doplňkové penzijní spoření.Daňová úleva až 12.000 Kč/rok a státní příspěvek až 2 760 Kč/rok.
Můj život pro dětiČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-anoKryje u dítěte úraz a boj s nemocí. Možnost pojištění celé rodiny.
Důchodové pojištění 2014Česká pojišťovnainvestiční životní pojištění1,9%Zajistí důstojné stáří.Pojištění hospitalizace následkem úrazu na rok zdarma, věrnostní bonusy. Zhodnocení 1,9%.
PROfiČeská pojišťovnarizikové životní pojištění-neSkupinové pojištění osob pro zaměstnance malých a středních firem po celém světě. V pracovní době i mimo ni.Nižší cena oproti individuálním smlouvám.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Životní pojištění PatriotČeská pojišťovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění Profi ŽivotČeská pojišťovna--anojiž se nenabízí
Životní pojištění TOP InvestČeská pojišťovna--anojiž se nenabízí
Multirisk 2014Česká pojišťovnarizikové životní pojištění-nePro celou rodinu. Zajištění krytí hypotéky, leasingu či půjčky. Kryje nemoc, zranění, pracovní neschopnost, ztrátu zaměstnání a ztrátu živitele.Sleva u většího počtu osob a další slevy při objednání více produktů.
Životní pojištění PartnerČeská pojišťovnakapitálové životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění Profi InvestČeská pojišťovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění ZFP Život+Česká pojišťovna--anojiž se nenabízí
Dětské živ.pojištění Sluníčko PlusČeská pojišťovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Životní pojištění GaranceČeská pojišťovnainvestiční životní pojištění-anojiž se nenabízí
Zdravotní a úrazová asistenceČeská pojišťovnaúrazové životní pojištění-anoZaplatí péči při úrazu, hospitalizace a zotavení. Varianty Medik a Medik Plus
Výplata penze II. pilířeČeská pojišťovnakapitálové životní pojištění-ano


ČP nabízí i spořící pojištění, které zhodnocuje vložené prostředky. Stejně jako další produkty, umožňuje pozastavení placení v případě nepříznivých událostí. Takové životní pojištění je velmi flexibilní, můžete měnit jak výši pojistného, tak výši pojistné částky či frekvenci během pojištění.

Pojištění PROfi od ČP je určeno pro firmy a jejich zaměstnance. Pokud chcete zajistit spokojený život Vašich zaměstnanců, můžete jejich život ochránit životním pojištěním PROfi. Na jednoho zaměstnance je možné pojistit až 8 jeho členů rodiny. Výhodné jsou daňové úlevy a odečet ze sociálního a zdravotního pojištění. Pro více informací informujte našeho brokera.

Životní pojištění Dynamik od České pojišťovny je jedním ze starších produktů, které se již běžně neposkytují. Toto pojištění jejiž nahrazeno novějšími produkty.

Životní pojištění Česká pojišťovna – TOP Invest je pojištění s důrazem na investiční část. Obsahuje, jako všechny investiční pojištění, daňovou úlevu. Pokrývá 33 závažných onemocnění a profesionálně zhodnocuje investované peníze.

Životní pojištění České pojišťovny jsou profesionální produkty pokrývající všechny oblasti životního pojištění. Česká pojišťovna nabízí pestrou škálu dalších pojištění, jako například pojištění manažerů, dětí, úrazová pojištění, zajištění stáří, ale samozřejmě i další typy pojištění (cestovní, povinné ručení apod.).


Diskuze a zkušenosti


Jana k Česká pojišťovna životní pojištění:
Máme Multirisk k hypotéce a jsme velmi spokojeni. Je možné měnit, jak často chcete platit a pojištění není drahé. Jana

TRN k Česká pojišťovna životní pojištění:
Česká pojišťovna patří ke zdaleka nejlepším pojišťovnám v čr. jsme u ní pojištění všichni a částky nejsou vysoké.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění České pojišťovny


Česká pojišťovna je instituce s dlouhou tradicí a kvalitními produkty. Nabízí životní pojištění jak osob, tak firem a pro oba segmenty umožňuje výběr mezi mnoha různými produkty - kapitálové životní pojištění i investiční životní pojištění.

Životní pojištění od České pojišťovny si můžete sjednat i online na stránce České pojišťovny.