X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

ČPP životní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna životní pojištění

Česká podnikatelská pojišťovna skrze Vienna Insurance nabízí mimo jiné pojistné produkty i životní pojištění. Produkty ČPP v oblasti životní pojistky jsou rozděleny do čtyř kategorií: kapitálové životní pojištění, investiční životní pojištění, úrazové pojištění a zdravotní pojištění.

Kapitálové životní pojištění ČPP je zastoupeno hned čtyřmi různými typy. Nejvýhodnější či nejlevnější životní pojištění od ČPP je tedy jednodušší vybrat. Tato pojištění pokrývají bezpečnost rodiny a obsahují daňové zvýhodnění. Různé varianty nabízejí pojištění možnosti úrazu či zproštění od placení. Pokud je Váš věk již vyšší, může Vám ČPP nabídnout pojištění pro starší klienty. Pro srovnání se nechte kontaktovat našim specialistou na životní pojištění.

Česká podnikatelská pojišťovna v oblasti investičního životního pojištění nabízí hned pět druhů pojištění. Všechny typy využívají ukládání peněz do podílových fondů Pioneer Investments, Conseq a Arts Asset Management GmbH.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
S Filipem PLUSČPPkapitálové životní pojištěníanoPojištění rizik (úraz, zdravotně sociální, zproštění od placení pojistného) a úvěru.
GarantČPPkapitálové životní pojištěníflexibilníanoGarantovaná úroková sazba.
EVOLUCE PLUSČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoCelá rodina na jedné smlouvě (5 osob). Životní i neživotní rizika.
ŠtístkoČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoŽivotní pojištěbní pro děti. Spořící a riziková část.
MAXIMUM EVOLUTION PLUSČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojištění celé rodiny, široká škála pokrytí rizik a investování.Finanční bonus při dožití.
OK1 PLUS soukromá penzeČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoPojistní krytí včetně zajištění v důchodovém věku.
RIZIKOVKAČPPrizikové životní pojištění-anoPojištění pro celou rodinu (až 4 děti).Bezškodní, věrnostní bonus, sleva na celkovou výši pojistného.
Skupinové rizikové pojištění s FilipemČPPrizikové životní pojištění-anoVhodné pro zaměstnavatele. Kryje úrazy zaměstnanců.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
S Filipem V.I.P.ČPPkapitálové životní pojištění2,2 %anojiž se nenabízí
S Filipem EXCLUSIVEČPPkapitálové životní pojištění2,2 %anojiž se nenabízí
Evropská penze Premium – důchodový programČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanojiž se nenabízí
Výběrové živ.pojištění Maximum 3ČPPinvestiční životní pojištění flexibilníanojiž se nenabízí
OK1 rizikový plánČPPinvestiční životní pojištěníflexibilníanoZajištění celé rodiny. Možnost nastavit více investiční či více rizikový plán.Bezškodní a věrnostní bonus.


Může se však stát, že peníze se zhodnotí velmi málo nebo hodnota naspořených peněz klesne. Pokud hledáte spíše konzervativní zhodnocení s garancí, doporučujeme sáhnout po některém z kapitálových životních pojištění ČPP nebo konzervativních fondech. Česká podnikatelská pojišťovna nabízí i spořící (investiční) životní pojištění pro nejmenší.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna


Pojišťovna ČPP skupiny Vienna Insurance Group nabízí širokou škálu produktů zaměřených na pojištění. Životní pojištění ČPP, to jsou investiční životní pojištění a kapitálové životní pojištění. Společnost ČPP Vienna Insurance Group nabízí také rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od ČPP Vienna Insurance Group si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.