X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

Pojištění na blbost

Dětské životní pojištění

Pojištění na blbost nebo pojištění proti blbosti je zlidovělý název pro pojištění odpovědnosti za škodu, kterou způsobíte v občanském životě. Takovéto situace se přitom dějí velmi často. Určitě se Vám již stalo, že jste někomu neúmyslně poškodili nebo ztratili jeho věc. Pojištění na blbost je pojistný produkt, který tyto situace řeší.

Pokud jste zaměstnanec a svému zaměstnavateli způsobíte nějakou škodu, ten ji po Vás může vymáhat až do 4,5 násobku Vaší hrubé mzdy a někdy i více. Můžete omylem rozbít či ztratit telefon či mobil, který Vám zaměstnavatel zapůjčil nebo způsobit škodu na pracovišti. V takové situaci je vhodné pojištění proti blbosti.

Pojištění na blbost (Pojištění odpovědnosti zaměstnance) bývá někdy zaměstnavatelem vyžadováno a někdy jej sám svým pracovníkům sjednává. Obvyklé to však není a pokud se chcete nepříjemné situaci v podobě poškození cizího majetku vyhnout, je pojištění na blbost produktem, který by Vás mohl zajímat.


Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Pojištění odpovědnosti za škodu


Pojištění na blbost hradí náhradu škody, která se Vám může stát i na služební cestě. Protože se jedná o jednoduchý pojistný produkt, je možné si jej u mnoha pojišťoven sjednat online. Pokud si chcete nechat srovnat nejvýhodnější pojištění blbosti nebo se chcete dozvědět více o pojištění odpovědnosti a případně si produkt objednat, vyplňte náš formulář nahoře a náš specialista se Vám sám ozve.