X

Výběr toho nejlepšího životního pojištění z 11 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životního pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá náš specialista na pojištění.

Číslo bude použito pouze k jednorázovému kontaktování.


captcha

Kliknutím na tlačítko souhlasíte s obchodními podmínkami

ČSOB životní pojištění

ČSOB životní pojištění

Kromě bankovních služeb a hypotéky ČSOB nabízí i různé typy životního pojištění. Je možné se pojistit proti náhlé události a životní pojištění ČSOB v případě Vašeho zájmu nabízí i spořící složku v podobě investičního životního pojištění.

Životní pojištění od ČSOB je zaměřeno na dlouhodobé zhodnocování uložených peněz. Toto investiční životní pojištění nabízí zhodnocování ve fondech různého rizika a garance. S garantovaným fondem můžete dosáhnout na zajímavé zhodnocení. Samozřejmostí jsou daňové úlevy.

Dětské životní pojištění je určeno Vašim ratolestem ve věku do 25 let (prosím zkontrolujte z aktuální nabídkou). Pojištění obsahuje investiční část s nabídkou stejných fondů jako v případě investičního životního pojištění. Pojistná část pokrývá úrazy, 24 různých chorob či trvalé následky. Své dítě můžete pojistit již od 130 Kč měsíčně.

Investiční životní pojištění je též zaměřeno na investování do podílových fondů. ČSOB zde však nabízí agresivnější zhodnocení. Pro více informací vyplňte formulář a nechte si poradit našim brokerem.

ČSOB kromě bankovních služeb a životního pojištění nabízí také možnost sjednání ČSOB hypotéky.


ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
BEZ OBAVČSOBinvestiční životní pojištěníanoPro osoby 14-70 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.
FORTEČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilníanoKryje mnoho rizik. Pro osoby 14-65 let. Zajištění rizik a spoření. Možnost dělat úpravy během plnění. Kryje: život,výpadek příjmu, dětské úrazy a onemocnění a asistence.Každých 5 let vrácení 10% rizikového pojistného.
FORTÍKČSOBrizikové životní pojištění--Pojištění pro děti, ale i 2 dospělé.
Pojištění hypotékyČSOBrizikové životní pojištěníflexibilní-Zaplatí závazky v případě smrti a invalidity, nahradí váš příjem v případě pracovní neschopnosti. Až pro dva lidi. Možno uzavřít bez zdravotní prohlídky.
Pojištění pro ženy a mužeČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilníano


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
Maximal ProfitČSOBinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Dětské pojštění MaxíkČSOBinvestiční životní pojištění2,4 %ano
Maximal InvestČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilníano
e-Bez ObavČSOBrizikové životní pojištění--Skupinové úrazové pojištění.
Pojištění důchoduČSOBinvestiční životní pojištěníflexibilní-Vhodné pro důchodce nebo nezletilé, kterým vznikl dědický podíl na spoření.Diskuze a zkušenosti


Jarda k ČSOB životní pojištění:
ČSOB je hrozná banka, ale kupodivu jejich životní pojištění je dobré, doporučuji v kombinaci k hypotéce. J

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Životní pojištění ČSOB


ČSOB je banka s dlouhou tradicí, která mimo bankovní služby nabízí i produkty zaměřené na pojištění. Životní pojištění ČSOB, to jsou především produkty pro činné lidi.

Životní pojištění od Československé obchodní banky si můžete sjednat i pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.