Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Metlife životní pojištění

Česká pojišťovna životní pojištění

Metlife Amcico je pojišťovna, která se specializuje právě na poskytování pojištění, které je co možná nejvýhodnějších . Metlife nabízí úrazové pojištění, pojištění pro děti či cestovní pojištění. Specialistou je však právě na životní pojištění.

Metlife nabízí především pojištění pro rodinu. Pojištění je možné sjednat pro několik členů rodiny pouze na jedinou smlouvu. Obsahuje pojištění pro případ smrti či trvalé invalidity. Navíc nabízí širokou škálu úrazového pojištění. Jelikož se jedná o investiční životní pojištění, po uplynutí určitého věku si může pojištěnec vybrat naspořené peníze. Ty mohou být zhodnoceny různými investičními programy. Metlife zde nabízí konzervativní, vyváženou či dynamickou strategii.


Aktuální nabídka Metlife 2017:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
InvestLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Neobsahuje žádné připojištění. pro případ smrti a dožití.
FairLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
GardeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
VisionMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Trend and LifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
BalanceLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Mořnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence, ...Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
EasyLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Za oblíbený produkt životní pojištění Metlife je považován pojištění IvestLife. To je určeno především pro zhodnocení peněz a jejich výběr v pozdním věku. Další životní pojištění od Amcico Metlife je fairLife. Jedná se o flexibilní životní pojištění, které zhodnocuje vložené peníze. Samozřejmostí je, že toto životní pojištění Metlife nabízí krytí možnosti smrti a případ dožití.

Pro případ dožití jsou zhodnocovány peníze v jednom z investičních fondů, které jsou zaměřeny na státní dluhopisy či akcie. Životní pojištění Metlife garde umožňuje mimořádně vybrat uspořené peníze.

Životní pojištění Metlife může být i rizikové. To pokrývá specifická onemocnění, jako jsou rakovina, infarkt, mozková mrtvice, selhání ledvin či slepotu. Samozřejmostí je krytí smrti či invalidity.

David Pavelka k Metlife životní pojištění:

Již téměř 10 let platím u Vás životní pojištění ve výši 8 000 Kč ročně. Po pěti letech jsem od Vás Dostal dopis, že hodnota v hotovosti je 28 381 Kč. Kde je těch zbývajících cca 27 000? A to se mám upsat placení s tímto výsledkem ještě 18 let? Dokud to platil zaměstnavatel, budiž. Ale teď to mám platit já? Rád bych zrušil tuto lichvářskou smlouvu, co nejdřív to jde? Budete mne prosím v této věci kontaktovat? Předem děkuji.


Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištění Metlife


Pojišťovna Metlife je dlouhodobým hráčem na poli pojištění především v zahraničí, ale i u nás. Nabízí velmi rozsáhlou paletu produktů životního pojištění - rizikové životní pojištění, tak kapitálové životní pojištění či investiční životní pojištění. Metlife se dříve nazývala pouze Amcico.

Životní pojištění od pojišťovny Metlife si můžete sjednat či srovnat s ostatními pojišťovnami na stránce Metlife Amcico.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt