X

Výběr toho nejlepšího životního i neživotního pojištění ze 13 pojišťoven

6,5%

Až 6,5% roční zhodnocení
u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání pojištění

Proč vyplňuji? Na Vaše telefonní číslo Vám zavolá operátorka.


captcha

Merkur pojištění srovnání

Merkur pojištění

 Merkur je „stará“ a renomovaná rakouská pojišťovna, ale i zdravotní pojišťovna, která však v Česku působí teprve od nedávna. I přes svoji bohatou historii se zaměřuje na invovativní pojištění a služby okolo něj. Specialistou je na sportovní a privátní pojištění, ale především prevenci k udržení pevného zdraví.Pojišťovna Produkt Typ pojištění Úrok p.a. Daňová úleva Popis Bonus
MerkurRizikové pojištění
Merkur
ririkové životní pojištěníProdukty Vážná onemocnění, Operace a Hospitalizace. Soukromé pojištění, které chrání před nemocemi, úrazy i hospitalizací a rozšiřuje rámec běžného zdravotního pojištění. Ochrana po celém světě. Vyplatí jednorázovou dávku v případě úrazu či nemoci a hradí pobyt v nemocnici. Zárověň zmírňuje ekonomické doapdy při ztrátě dobrého zdraví.
MerkurÚrazové pojištění
Merkur
úrazové pojištěníKryje jednotlivce i celé rodiny. Chrání před zlomeninami, přetrženými šlachami a mnohými dalšími následky po úrazech. Zabezpečí Vás i Vaši rodinu v případě invalidity. Vhodné pro aktivní sportující lidi.
MerkurMajetkové pojištění
Merkur
pojištění majetkuChrání Vaši domácnost jako celek (zařízení i nemovitost), poskytuje krytí odpovědnosti za škodu.


Hlavní devizou Merkuru je prevence, a proto spolupracuje se zdravotnickými zařízeními a wellness a nabízí rozmanité programy na podporu zdravého životního stylu. Jde cestou podpory toho nejlepšího životního stylu. Když ovšem dojde k nenadálé situaci, dokáže Vás ochránit před finančními těžkostmi spojenými s léčbou, zaplatí nezbytné operační zákroky a poskytne denní dávku v případě úrazu či hospitalizace v nemocnici. Merkur je orientovaná nejen na potřeby sportovců, ale i bezproblémový průběh těhotenství a rodinu.

Kromě životních pojištění je pojišťovna specialista i na úrazová pojištění, kdy zabezpečí jednotlivce i rodiny a to i v případě z úrazu vzniklé invalidity. Merkur však nabízí i majetková pojištění - především pojištění zařízení domacnosti i celého domu či bytu.

Merkur nabízí i exkluzivní bonusový program, který umožňuje získávat slevy na pobyty v prověřených hotelích a wellness zařízeních skrze svoji aplikaci na iOS či Andorid.
Diskuze a zkušenosti


Zatím zde nejsou žádné komentáře. Vložte své zkušenosti či recenze.

Vložte Váš komentář, zkušenosti / recenze

(e-mail nebude zveřejněn)

captcha

Tento formulář slouží pouze pro komentáře. Pro srovnání vyplňte hlavní formulář nahoře.

Merkur pojištění srovnání


Merkur byla sice založena již v roce 1798 v Rakousku, ale to neznamená, že dnes nabízí zastaralé produkty. Právě naopak. Jedná se o pružnou inovativní pojišťovnu, která bude dbát na prevenci a nabízet ty nejmodernější programy na udržení dlouhého a kvalitního života. Udělá vše proto, aby Vám zdraví sloužilo co nejdéle. To je i v jejím zájmu.