Zhodnocení

6,5 %*/rok

* u investičních životních pojištění

Získejte zdarma nezávazné srovnání životních pojištění


captcha


Kliknutím na tlačítko souhlasíte
s podmínkami

Metlife životní pojištění

Metlife životní pojištění

Životní pojištění Metlife je stěžejním produktem pojišťovny Metlife. Ta se skrze své produkty zamezuje především na investicí životní pojištění. Pokud máte zájem kromě krytí rizik i o dynamické zhodnocování peněz, které si ve stáří vyberete, tak je pojišťovna Metlife ta správná volba.

Životní pojištění Metlife je zastoupeno hned několika produkty. Metlife nabízí i dětské ŽP, jenž pokrývá úrazy, onemocnění a nadstandardní péči. Metlife dítěti vyplatí peníze i v případe úmrtí některého z rodičů. Zajímavostí je bonus za složení maturitní zkoušky ve výši 10 000 Kč.

Metlife nabízí i nové pojištění v rodině investicích pojistek. Jedná se o moderní způsob pokrytí rizik běžného života se spořící složkou. Jedná se o pojištění, které ukládá část penez do podílových fondu. Toto životní pojištění Metlife je vhodná, když: když je na Vás Vaše rodina finančně závislá, často cestujete autem, máte nebo chcete mít děti, rádi sportujete a chcete ušetřit na daních až 12 000 Kč ročně.

Pokud máte volné finanční prostředky, které chcete výhodně zúročit, můžete využít spořící životní plán od Metlife. Toto životní pojištění je zaměřené na dlouhodobé vytváření finanční rezervy. Protože se jedná o investiční životní pojištění, můžete sami ovlivnit míru zhodnocení a rizika u investování. Samozřejmostí je daňové zvýhodnění.


Aktuální nabídka Metlife 2017:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
InvestLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Neobsahuje žádné připojištění. pro případ smrti a dožití.
FairLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
GardeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
VisionMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 2 dospělé a až 5 dětí. Neobsahuje žádné připojištění. Pro případ smrti a dožití.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
Trend and LifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Až pro dva pojištěné. Kdyje smrt a invaliditu.Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
TrendLifeMetliferizikové životní pojištěníflexibilní-Vhodné při sjednávání hypotéky. Kryje smrt, invaliditu, trvalé následky, dětská onemocnění, chirurgické zákroky, hospitalizaci a ošetřovné.Sleva 10%, když krytí přesáhne celkem 2 miliony Kč. Sleva až 20% v programech zaměstnání, nekuřák, prevence a prevence plus. Odměna za věrnost.
BalanceLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro zabezpečení celé rodiny. Hlavní pojištěný může být i dítě. Pro případ smrti a dožití. Mořnost připojištění - trvalé následky, léčba, chirurgický zákrok, rekonvalescence, ...Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Již nenabízené produkty:

ProduktPojišťovnaTypÚrokDaňová úlevaPopisBonus
EasyLifeMetlifeinvestiční životní pojištěníflexibilní-Pro 1 dospělého a až 5 dětí. Pro případ smrti a dožití.Rozšíření pojistné ochrany zdarma a bez zkoumání zdravotního stavu při svatbě nebo narození dítěte.


Rizikový životní plán je dalším životním pojištěním pojišťovny Metlife, který je zaměřen a maximální krytí rizik. Toto životní pojištění neobsahuje žádnou investiční složku. Díky tomu je pojištění levné a chrání Vás pokud pracujete například v rizikovém prostředí. Toto rizikové životní pojištění doporučujeme, pokud je na Vás závislá Vaše rodina. Životní pojištění Metlife, to jsou i produkty Metlife Royal ci skupinové pojištění.

Michal k Metlife (Aviva) životní pojištení:

Mám od nich pojisteni urazu a jsem spokojeny


Toto je formulář pro komentář, abychom Vás kontaktovali, musíte vyplnit FORMULÁŘ NAHOŘE.

(e-mail nebude zveřejněn)
captcha
Srovnáme pro Vás životní pojištění

Životní pojištení Metlife


Pojišťovna Metlife je významným poskytovatelem především investičního životního pojištění v CR. Nabízí však i rizikové životní pojištění.

Životní pojištění od pojištovny Metlife si mžete sjednat ciporovnat s ostatními pojišťovnami pomocí kontaktního formuláře nahoře. Po vložení Vašeho kontaktu budete kontaktování specialistou na životní pojištění.

kniha o úvěru   » Unikátní kniha o hypotékách

Životní pojišťovny:

Komerční banka životní pojištění
Česká pojišťovna životní pojištění
AXA životní pojištění
ČSOB životní pojištění
Metlife životní pojištění
Aegon životní pojištění
ING životní pojištění
NN životní pojištění
Kapitálové životní pojištění Česká pojišťovna
ČPP životní pojištění
Kooperativa životní pojištění
Česká spořitelna životní pojištění
Generali životní pojištění
Era životní pojištění

Unicredit bank životní pojištění
Flexi životní pojištění
Amcico životní pojištění
Allianz životní pojištění
Uniqa životní pojištění
Ergo životní pojištění
Maxima životní pojištění
Rizikové životní pojištění
Investiční životní pojištění
Kapitálové životní pojištění
Důchodové životní pojištění
Životní pojištění placené zaměstnavatelem
Pojištění podnikatelů

Příspěvek státu životní pojištění
Životní pojištění online
Úrazové životní pojištění
Nemocenské pojištění
Pojištění léčebných výloh
Nejlevnější životní pojištění
Nejvýhodnější životní pojištění
Komerční pojištění
Pojištění zaměstnanců
Pojištění dětí se spořením
Hypoteční kalkulačka
Životní pojištění a daně
Terorismus a životní pojištění

Pojištění na blbost
Rodinné pojištění
Neživotní pojištění
Pojistná smlouva
Zákon o pojištění
Druhy pojištění
Životní pojišťovny v ČR
Recenze životní pojištění Recenze životních pojištění
Životní pojištění Wikipedia Životní pojištění Wiki
Kalkulačka Kalkulačka životní pojištění
Seznam životních pojišťoven Seznam životních pojištění
Kontakt Kontakt